BOTTI

Webová stránka značky: BOTTI
 

 

Botti

Aby každodenní činnosti byly potěšením ...

Představte si dům v dokonalém pořádku, kuchyně vás zve na lahodné pokrmy a paní domu potěší svým vzhledem. Všechny každodenní činnosti jsou prováděny bez zbytečného úsilí, ale s velkým potěšením. Značka Botti Electronic promění vaši vizi v realitu a definice domova jako oázy míru získá nový význam.

Začněme den šálkem lahodné kávy.

Den bez kávy je den promarněný? Takže už nebudeme plýtvat. Zveme vás do naší kuchyně, kde najdete vše, co potřebujete k přípravě lahodného kofeinovaného nápoje. Sdělte nám, kterou kávu máte nejraději a my vybereme ten správný sortiment. Značka Botti Electronic nabízí mimo jiné tlakový kávovar. Pro všechny ospalé hlavy, které leží v posteli do poslední chvíle, bude jistě užitečnější presovací kávovar. Stačí jej zapnout a káva se připraví sama, zatímco se budete starat o ranní toaletu.

Pokud je pro vás pití kávy zvláštním rituálem, budete potřebovat i další vychytávky. Ve vaší kuchyni nesmí chybět elektrický mlýnek. Napěňovač mléka bude také dokonalým doplňkem, který jistě osloví všechny milovníky cappuccina, latte nebo macchiato.

Káva chutnala? Báječné! Možná bychom teď mohli něco sníst?

Snídaně šampiónů

Dejte vodu na čaj. V naší nabídce najdete řadu rychlovarných konvic v různých barvách - od ušlechtilé bílé po pastelové barvy nebo elegantní černé. Všem milovníkům čaje doporučujeme konvici s regulací teploty. Díky tomu si své oblíbené vaření vždy připravíte k dokonalosti.

Nyní mi řekněte, co byste dnes chtěli jíst? Líbí se vám začít den sladký nebo slaný? Možná si připravíme snídani v americkém stylu? Vafle s medovými nebo borůvkovými muffiny připravujeme pomocí vaflovače Botti a stroje na muffiny.

Pokud chcete začít ráno více v anglickém stylu, určitě budeme v kuchyni potřebovat toustovač. Nejlépe dvoukomorový s funkcí opékání, rozmrazování a ohřevu. Takové křupavé a chutné toasty budou dokonalým nápadem, jak začít den.

Pro milovníky sýrových sendvičů nebo italského chleba s rukolou a sušenými rajčaty doporučujeme toustovače i elektrické grily, které najdete také v nabídce Botti Electronic.

Buďte krásní každý den

Značka Botti Electronic, která přemýšlí o potřebách všech žen, vybrala kosmetické výrobky, které zaujmou svým krásným designem. Mezi návrhy najdete mimo jiné vlajkovou loď kolekce Rosa Bianca obsahující články pro péči o vlasy a styling. Efekt krásných a lesklých vlasů získáte díky vysoušeči vlasů a žehličce s keramickými deskami, díky nimž zařízení nikdy nepoškodí vlasovou kutikulu. Pro ženy, které sní o skákacích kadeřích nebo jemných vlnách, doporučujeme kulmy s nastavitelným výkonem.

Žádné produkty od výrobce BOTTI nebyly nalezeny....