Adler

Webová stránka značky: Adler
 

 

Pod skupinu Adler Europe spadají tři značky: ADLER Europe, CAMRY Premium a MESKO Home.

 

Jako jeden z lídrů v sektoru domácností ve střední Evropě získala značka důvěru statisíců zákazníků. S vášní vytváří a distribuuje spolehlivé produkty, které pomáhají s domácími úkoly. Pomáhají udržovat tělo a slouží lékařským a zábavním účelům.

Adler Europe nabízí kvalitní výrobky, které ocení miliony zákazníků v Evropě za dostupnou cenu. Značka začíná na polském trhu od roku 2002 a nyní je v celé Evropě.

Camry Premium je exkluzivní značka určená nejnáročnějším zákazníkům, kteří ocení kvalitu nakupovaných produktů. Při navrhování zařízení pamatuje na to, že splňují nejvyšší technické požadavky a nabízejí moderní design.

Mesko Home je značka s příznivou cenou, která si díky tomu zamilovala spoustu zákazníků.

Již 28 let se řídí myšlenkou poskytovat vysoce kvalitní vybavení co největšímu počtu zákazníků. Díky důkladnému pochopení potřeb domácností vytvořili více než 800 produktů, které byly dosud oceněny ve 42 zemích po celém světě. Zákazníci si vybírají výrobky pro jejich pohodlí, atraktivní vzhled a dobrý poměr cena / kvalita. Sledují měnící se trendy na trhu, aby technicky i vizuálně splnili očekávání zákazníků. Výrobky našich značek mají všechny potřebné certifikáty vyžadované zákonem.

Žádné produkty od výrobce Adler nebyly nalezeny....