• 1 z 2
 

Stříhací strojek MPM MMW 01

Neohodnoceno
 

zastřihování vlasů a vousů, keramické čepele, přesný střih, 5 délek střihu - flexibilní nástavec - 4-30 mm

Dostupnost Momentálně nedostupné
589 Kč
   
Kód produktu MMW 01
Značka MPM
Webová stránka značky mpm.pl/
Kategorie Zastřihovače
Záruka 2 roky
 

Pánské vlasy vyžadují pozornost a péči stejně jako ty dámské. Seznamte se se strojem MMW-01 vybaveným řadou funkčních možností. Jedná se navíc o velmi příznivou cenovou kategorii.

MMW-01

Kvalitní stříhací strojek značky MPM MMW-01umožní tvořit účesy jako od profesionálních kadeřníků v pohodlí domova. Strojek je vybaven 5ti stupňovým flexibilním zastřihávačem pro délky: 4-30 mm s kvalitními keramickými čepelemi.

Bezdrátový

Střihač vlasů MMW-01 je bezdrátový model, který zaručuje svobodu a snadné použití. Díky tomu jej můžete používat nejen doma, ale i venku či na dovolené.

MMW01

Přístroj je navíc vybaven bateriovým i síťovým napájením, což umožňuje větší svobodu při stříhání. Baterie NiMH jsou dobíjecí a jsou tak šetrnější k životnímu prostředí. Dobíjení signalizuje červený LED indikátor. Výrobce udává maximální doba nepřetržitého provozu na baterie cca 10 min. 

Keramické čepele a nastavení délky

Střihač vlasů MMW-01 je vybaven keramickými čepelemi, které se vyznačují vysokou pevností, přesností a odolností vůči vysokým teplotám. Zařízení umožňuje střih v rozsahu 4-30 mm.

V příslušenství strojku naleznete kadeřnické nůžky, hřeben, čistící kartáčky a mazací olej pro údržbu.


Technické parametry: 

  •     zastřihování vlasů a vousů
  •     keramické čepele
  •     přesný střih
  •     5 délek střihu - flexibilní nástavec - 4-30 mm