• 1 z 7
 

Radiomagnetofon Boombox Adler AD-1181

1 hodnocení
 

Boombox ADLER AD 1181 má snadno čitelný LCD displej vám umožňuje pohodlně ovládat funkce zařízení. Vestavěný ekvalizér Vám umožní vyladit hudbu podle vašeho přání. Zařízení má vstup USB a AUX. Můžeme na něm poslouchat hudbu ve formátu MP3

Dostupnost Vyprodáno
1 190 Kč
   
Kód produktu AD-1181
Značka Adler
Webová stránka značky adler.com.pl/index.php/en...
Kategorie Rádia a radiomagnetofony
Záruka 2 roky
 

Pokud hledáte radiomagnetofon nebo chcete-li přenosné audio zařízení, Boombox ADLER AD 1181 je pro vás ta správná volba. Jednou z výhod boomboxu však je, že je přenosný. Baterie a napájení ze sítě vám umožní poslouchat hudbu jak doma, tak během prázdninových výletů nebo pikniků v přírodě. Snadno čitelný LCD displej vám umožňuje pohodlně ovládat funkce zařízení. Vestavěný ekvalizér Vám umožní vyladit hudbu podle vašeho přání. Zařízení má vstup USB a AUX. Můžeme na něm poslouchat hudbu ve formátu MP3. Teleskopická anténa je užitečná v místech, kde může být problém s pokrytím nebo slabým signálem.ad_1181_8

Poslech hudby kdekoli a kdykoli je velkou výhodou. Takto si zpříjemňujeme práci doma, volný čas strávený s rodinou a přáteli, prázdninové výlety nebo hodiny strávené v práci. Pokud hledáte přenosné audio zařízení, Boombox ADLER AD 1181 je pro vás dokonalým produktem.

Boombox - pohodlí a praktičnost v jednom

Boombox je mimořádně praktický radiomagnetofon. Při rozhodování o koupi audio zařízení vždy stojí za to zkontrolovat výkon zařízení. Ovlivňuje to, jak budou fungovat reproduktory a jak bude z takového zařízení hudba znít. To je důležité, protože výkon by měl být přizpůsoben velikosti místnosti, ve které budeme zařízení používat. Náš produkt má dva reproduktory o výkonu 1,7 W, takže dostačující výkon pro poslech hudby v práci nebo při pikniku s přáteli. Jednou z největších výhod boomboxu však je, že se jedná o přenosné zařízení. Baterie a napájení ze sítě vám umožní přehrávat hudbu doma, ale také během výletů nebo pikniků. Jasný LCD displej umožňuje pohodlné ovládání všech funkcí zařízení a tlačítka na přední straně zařízení umožňují rychlou a pohodlnou změnu nastavení.

 Boombox je multifunkční

Kombinace několika funkcí je nepochybnou výhodou produktu, který nabízíme. FM rádio vám umožňuje poslouchat vaše oblíbené rozhlasové stanice v pásmu FM. Paměť až 20 rozhlasových stanic umožňuje nastavit oblíbené programy a rychle mezi nimi přeskakovat dle libosti, aniž byste je museli nastavovat pokaždé, když chcete stanici změnit. Teleskopická anténa je užitečná v místech, kde může být problém s dosahem signálu. Boombox také umožňuje přehrávat soubory MP3 přes USB. Díky této moderní funkci můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu a alba svého milovaného umělce, aniž byste s sebou museli na dovolenou cestovat s mnoha CD. Pokud si však ceníte zvuku tradičního CD, máte také možnost jej přehrát. Sluchátkový výstup umožňuje poslouchat hudbu bez rušení členů rodiny. A vstup AUX vám umožní připojit další zdroje hudby, například smartphone nebo tablet.

ad_1181_10ad_1181_9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Technické parametry:

 • Výkon: 2x 1,7 W.
 • USB: MP3
 • Rádio FM
 • LCD displej
 • Baterie a síťový provoz
 • Teleskopická anténa
 • Paměť až pro 20 rozhlasových stanic
 • CD MP3 přehrávač
 • AUX
 • Sluchátkový výstup
 • Ekvalizér: FLAT / CLASS / JAZZ / ROCK / POP
 • CD