Pokojová anténa Vivanco TVA3050

Neohodnoceno
 

Pro analogové a digitální vysílání, DVB-T, DVB-T2, DAB a DAB+, 2 další teleskopické antény pro ideální příjem VHF a VKV, Napájení pomocí napájecího adaptéru nebo DVB-T přijímače

Dostupnost Vyprodáno
625 Kč
   
Kód produktu 38885
Značka VIVANCO
Kategorie Pokojové antény
Záruka 2 roky
 

Pokojová anténa Vivanco TVA 3050

Pokojová anténa Vivanco TVA 3050 Vám zajistí nerušenou a příjemnou zábavu u sledování oblíbených filmů, seriálů a dalších televizních pořadů. Nalaďte si dostupné televizní či rozhlasové stanice a mějte je k dispozici na svém televizoru. Anténu umístíte do místnosti, aby její funkčnost neohrozily výkyvy počasí. Díky limitu UHF frekvenčního pásma 790 MHz už nadále nebude docházet k překrývání pásmem GSM, které mělo za důsledek rušení signálu a jeho nižší kvalitu.

Nastavitelný zisk Anténa je vybavená LTE filtrem, který eliminuje rušení mobilními operátory. Pro ještě lepší kvalitu přijímaného signálu najdete na anténě ovládací kolečko zisku. Nechybí zde ani On/Off tlačítko pro snadné zapnutí a vypnutí. Např. pokud je bouřka nebo když jedete na dovolenou, je lepší anténu vypnout, aby přístroj nespotřebovával energii a nehrozilo riziko vzniku nehody.


Technické parametry:

  • Pro analogové a digitální vysílání, DVB-T, DVB-T2, DAB a DAB+
  • Variabilní zesílení výkonu pro dokonalý příjem v prostředí
  • 2 další teleskopické antény pro ideální příjem VHF a VKV
  • Eco-Switch: OFF namísto jednoduchého pohotovostního režimu
  • Napájení pomocí napájecího adaptéru nebo DVB-T přijímače